1. IŠ KUR GALIMA ATSISIŲSTI DISCORD PROGRAMA ?

Discord programėlė galima gauti kaip įvairias šiuolaikinės programėlės, tik iš oficialių svetainių šiuo atveju Discord atsisiųsti galite paspaudė čia!

2. KAIP SUSIKURTI DISCORD PASKYRĄ ?

Jeigu jūsų kompiuteryje yra įdiegtas Discord, paleiskite programą ir spustelėkite "Need an account? Register", kuri jus nukreips į registracijos punkta!

3. KAIP PRISIJUNGTI PRIE MŪSŲ DISCORD WARFACE SERVERIO ?

Prisijungti prie Warface Discord serverio galite paspaudė čia arba tiesiog spustelėkite dešiniajame šone "Connect" mygtuką, sveikiname jūs jau mūsų serveryje!

4. KAIP GALIMA GAUTI MŪSŲ SERVERYJE WARFACE NARIO STATUSĄ ?

Kiekvienas naujas mūsų Discord serverio lankytojas gauna vienokia arba kitokia serverio grupė. Jeigu jūs esate Warface žaidėjas tiesiog į tekstinį bet kurį kanalą parašykite tekstą "Uždekite Warface Grupė" ir 24 valandų laikotarpyje jį jums bus uždėta!

5. KAIP GAUTI NUOSAVĄ DISCORD KAMBARĮ ?

Norint gauti nuosavą pokalbių ir tekstinius kanalus jums reikia turėti savo Warface klaną ir minimaliai kanale turi būti 5 lankytojai. Jums tiesiog reikia parašyti serverio administrcijai dėl kambario sukūrimo ir po jūsų pranešimo administracija pasikvies jus į pokalbį jog tai nebūtų bereikalingą apgaulė! Žinomiems žmonėms taikoma išimtis!

6. PER KUR GERIAU BENDRAUTI SU KITAIS ŽAIDĖJAIS ?

Daugumą žaidėjų nesutinka programėlės atsisiuntimų ir kalba per oficialią Discord svetainė, bet mes rekomenduojame atsisiųsti Discord programėlė nes tik taip jūs galėsite tinkamai būti išgirsti ir tinkamai girdėti kitus žaidėjus su kuriais bendraujate pokalbio metu, taipogi nesijaus balso lago žinoma kas irgi priklauso nuo jūsų interneto greičio!

NORĖDAMI DAUGIAU SUŽINOTI APIE DISCORD IR IŠMOKTI KAI KURIŲ PAMOKELIŲ VISA TAI RASITE ČIA!