1. IŠ KUR GALIMA ATSISIŲSTI RAIDCALL PROGRAMA ?

RaidCall programėlė galima gauti kaip įvairias šiuolaikinės programėlės, tik iš oficialių svetainių šiuo atveju RaidCall atsisiųsti galite paspaudė čia!

2. KAIP SUSIKURTI RAIDCALL PASKYRĄ ?

Jeigu jūsų kompiuteryje yra įdiegta RaidCall, paleiskite programą ir spustelėkite "create a new account", kuri jus nukreips į registracijos puslapį!

3. KAIP PRISIJUNGTI PRIE RAIDCALL PROGRAMOS ?

Paleiskite RaidCall programą įveskite savo sukurtos paskyros duomenys, plačiau galite pažiūrėti į šį pavyzdį čia, tada spustelėkite "sign in", sveikiname jūs jau RaidCall pagrindiniame puslapyje!

4. KAIP PRISIJUNGTI PRIE MŲSŪ RAIDCALL WARFACE SERVERIO ?

Kai atliekate visus registracijos ir prisijungimo prie RaidCall veiksmus tada į paieška įrašome šį ID Adresą: 13848027 ir spaudžiame enter ir jūs jau mūsų serveryje, kitu atveju galite spausti ant logotipo dešiniajame šone viršuje ir tada taipogi jūs nukeliausite į mūsų RaidCall serverį!

5. KAIP GALIMA GAUTI MŪSŲ SERVERYJE NARIO STATUSĄ ?

Mūsų RaidCall serveryje nario statusą gauti yra labai paprasta tiesiog paspauskite ant šios nuorodos ir sekite nurodytomis nuorodomis, na o kai atliekate visus nurodytus veiksmus per 24 valandas jūsų nario statusą patvirtins serverio Administracija!

6. KAIP GAUTI NUOSAVĄ PRIVATŲ KAMBARĮ KURIS BŪTŲ APSAUGOTAS ?

Norėdami gauti nuosavą privatų kanalą kuris būtų apsaugotas su slaptažodžių jums teks turėti minimaliai 1-2 draugus su kuriais ten ir bendrautumėte. Jeigu jūsų kanalas būna tuščias ne daugiau kaip 60 dienų jis būna panaikinamas negrįžtamai, tas pac galioja ir su tekstiniais kanalais, dėl privataus kanalo sukūrimo prašome kreiptis Elektroninių paštu info@warface.lt arba tiesiogiai per RaidCall susisiekti su vartotojų "KizaKaS"

NORĖDAMI DAUGIAU SUŽINOTI APIE RAIDCALL IR IŠMOKTI KAI KURIŲ PAMOKELIŲ VISA TAI RASITE ČIA!